Rekrutacja – dołącz do mojego zespołu!

Opis

Witaj. Formalności znajdziesz na początku i na końcu ogłoszenia, konkrety w środku 😉

Kancelaria Doradztwa Finansowego Phinance S.A. organizuje w Poznaniu program dla Studentów kierunków ekonomicznych i finansowych (od II roku). Celem programu jest zapoznanie uczestników z praktyczną stroną rynku finansowego oraz umożliwienie im płynnego wejścia na rynek pracy. Program realizowany jest w ramach płatnego stażu, a dla części uczestników przewidziane są propozycje dalszej współpracy.

 

Kim jesteśmy?

Phinance S.A. jest wiodącym graczem na rynku finansowym w Polsce. To największy niezależny pośrednik finansowy w Polsce, który prezentuje nieszablonowe podejście i kładzie nacisk na relacje z klientem.

Cele programu:

– zapoznanie Studentów z realiami rynku finansowego

– przeszkolenie uczestników z zakresu finansów osobistych i firmowych z naciskiem na praktykę

rozwój kompetencji miękkich osadzonych w sferze biznesowej

– zapoznanie z procesami i schematami działania rynku

– płynne rozpoczęcie kariery zawodowej.

Staż w moim zespole jest jak domówka u kolegi – pewne rzeczy powinieneś zabrać ze sobą, resztę dostajesz na miejscu. W naszym przypadku wygląda to następująco:

Kogo szukamy (to przynosisz ze sobą):

MUST HAVE: Bystry i kreatywny umysł, otwarty na nieszablonowe rozwiązania. Ambicja i wytrwałość w dążeniu do celu. Wysoka komunikatywność.

Uwaga! To, że powiesz, że to masz, nie wystarczy 😉 Naprawdę to sprawdzimy 😉

A na poważnie, nasz zespół to grupa młodych, ambitnych ludzi, którzy charakteryzują się dużą zaradnością, uparcie dążą do celu, potrafią znaleźć niestandardowe i nieszablonowe rozwiązania, a przede wszystkim wykonują swoją pracę z pasją i satysfakcją. Jeśli jesteś podobna/y do nas – aplikuj śmiało!

Wiemy, jak chcą pracować millenialsi. Sami nimi jesteśmy.

„Czy będzie elastyczny czas pracy?” – TAK.

„Czy będę mógł się rozwijać?” – ZDECYDOWANIE. To u nas wliczone w cele. Tu nie parzymy kawy i nie zaliczamy praktyk przy ksero. Codziennie uczysz się czegoś nowego, konfrontujesz to z prawdziwym środowiskiem biznesowym, a następnie otrzymujesz profesjonalny, konstruktywny feedback. Więc sam(a) widzisz 😉

„Czy można tu fajnie zarobić?” – gdzie, jak nie w finansach?

„Czy będzie atmosfera?” – Sam(a) ją stworzysz. Innej opcji nie ma.

„Czy będzie praktycznie czy teoria jak na studiach?” – średnio po 4 dniach słyszymy, że tutaj w kilka dni można lepiej poznać rynek niż przez semestr na uczelni. Zrobimy wszystko, aby kolejni mówili, że po 3 dniach.

Co dajemy?

Zapewniamy szereg szkoleń z zakresu rynku finansowego i umiejętności interpersonalnych. Umożliwiamy (darmowo) podejście do egzaminów i licencji Komisji Nadzoru Finansowego. Każdy Stażysta zajmuje się konstruowaniem indywidualnych strategii finansowych dla klienta, korzystając ze wsparcia specjalistów z wszystkich działów finansów osobistych i firmowych. Szeroki wybór ścieżek kariery umożliwia każdemu znalezienie w Firmie swojego miejsca. Staż jest płatny i trwa 3 miesiące.

Elastyczny czas pracy! Ty decydujesz kiedy pracujesz, a grafik działań dostosujemy do Twojego planu zajęć. Jesteśmy w 100 % gotowi na pracę zdalną. Poza tym świetna atmosfera, wyjazdy integracyjne i możliwość błyskawicznego wspinania się po stopniach Twojej kariery zawodowej. Twój awans zależy od efektywności, a nie stażu pracy!

Opieka mentorska

Osoby, który pozytywnie przejdą proces rekrutacji, zostaną objęte opieką mentorską przez cały okres stażu.

Z kim będziesz pracował(a)?

Twoim opiekunem i jednocześnie osobą odpowiedzialną za wdrożenie będzie Paweł Musiałowski, menadżer od 8 lat związany z Phinance, od 10 z branżą finansową. Paweł jest też profesjonalnym trenerem i szkoleniowcem, więc praca z nim to gwarancja dynamicznego, a jednocześnie zrównoważonego rozwoju.

Wykształcenie minimum średnie. CV proszę przesyłać na pawel.musialowski(at)phinance.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).”