Paweł Musiałowski

AKSJOMAT Training Institute 

Trener, manager, przedsiębiorca.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aktywista naukowy, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży i Akademii Trenerów. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Załozyciel Fundacji Aksjomat. Partner w firmie Phinance S.A. Ekspert Brian Tracy International.

Praktyk, która zbudował i prowadzi z sukcesami własne zespoły sprzedażowe. Prowadzi szkolenia z tematyki szeroko pojętych umiejętności miękkich, motywacji, komunikacji, zarządzania, autoprezentacji, sprzedaży oraz obsługi klienta dla firm i instytucji (m.in. Carte Dor, T-Mobile, Volkswagen, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Iglotex, Nest Bank, Phinance S.A, Fellowes, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, SED Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, Studio Figura, KAS Urządzenia Biurowe, Cashback i wiele innych).

Występował na scenach m.in. z Brianem Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Jakubem B. Bączkiem, Marcinem Prokopem czy Robertem Korzeniowskim.

Przedstawiciel nowej generacji – czyli pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą.

Referencje

"Praca z klientem to wyzwanie. Praca z zespołem ludzi, którzy pracują z klientami, to już wyższy poziom wtajemniczenia. Paweł świetnie potrafi poukładać współpracę w zespole, usprawnić komunikację zarówno z współpracownikami, jak i klientami. Podchodzi do klienta bardzo indywidualnie i takie samo podejście zaszczepia w innych. Polecam!"

Wojciech Lewandowski
właściciel placówki partnerskiej Nest Bank

"Pawła poznałem w momencie, w którym ja i mój zespół znajdowaliśmy się w trudnym okresie, w atmosferze zmian i niepewności. Po kilku miesiącach współpracy, pełnej inspiracji, mój zespół jest na szczycie rankingu, a ja czuję się zdecydowanie lepszym szefem. Zdecydowanie polecam współpracę z Pawłem!"

Andrzej Jarota
BNP Paribas

"Paweł to charyzmatyczny trener i mówca, który pokazuje nieszablonowe podejście do tematu oraz pomaga spojrzeć na dane zagadnienie z zupełnie innej strony. Inny punkt widzenia jest niezwykle cenny w biznesie, dlatego też serdecznie polecam współpracę z Pawłem."

Andrzej Bajołek
Volkswagen Poznań

"Z Pawłem miałam przyjemność współpracować przy okazji Projektów Rozwojowych dla T-Mobile. Prowadził warsztaty dla Siły Sprzedaży, a także Liderów w programach rozwojowych „Akademia Rozwoju Lidera” oraz „Stacja Sprzedaż". Oba programy zostały nagrodzone przez pracowników w rocznym Konkursie Diamenty Magenty. Podejście Pawła zasługuje na podziw, bo każdy jego program jest szyty na miarę, pod konkretną diagnozę i cele. Największą zaletą jest jego energia, wiedza i skuteczność. Po warsztatach z Pawłem nasi pracownicy chcą więcej tematów przepracowywać właśnie z nim… nie dziwi mnie to 🙂 Dociera do uczestników, otwiera ich i rozmawia w taki sposób, że uczestnicy wychodzą z sali szkoleniowej i wdrażają w życie „nowe”, proponowane przez Pawła, narzędzia. Paweł jest jednym z nielicznych Trenerów których zaprosiłam do współpracy kilkukrotnie i na pewno jeszcze nie raz zaproszę."

Kinga Wyszyńska
Kierownik Jakości i Szkoleń w T-Mobile

"Wiedza i bogate doświadczenie praktycznie wykładowcy, Pana Pawła, oraz umiejętność jej przekazania sprawiło, że uważam Fundację Aksjomat za dobrego partnera do współpracy w zakresie szkoleniowym."

Agnieszka Wieczorek
Work&Benefit Sp. z o.o.

"Zdaniem uczestników szkolenie było przeprowadzone w sposób profesjonalny. Opierało się z jednej strony na zaangażowaniu uczestników, z drugiej natomiast zdobycia przez nich praktycznych umiejętności. Prowadzący szkolenie nie tylko przełamał bariery pomiędzy poszczególnymi grupami pracowników, ale również potrafił zainteresować wszystkich prezentowaną tematyką. Jak to powiedział jeden z uczestników: Panu Pawłowi czyta się z ust."

Sławomir Lorek
Prezes Zarządu w MPEC – Konin Sp. z o.o.

"Uczestnicy szkoleń bardzo dobrze ocenili kompetencje Trenera, sposób prowadzenia zajęć oraz otrzymane materiały szkoleniowe. Ponadto Pan Paweł Musiałowski dołożył wszelkich starań, aby programy szkoleń oraz sposób ich przeprowadzenia były jak najlepiej dopasowane do NDI, poprzedzając ich realizację analizą naszych potrzeb i wykazując się dużą elastycznością oraz otwartością."

Joanna Tyszka
Dyrektor Działu HR w NDI S.A.

"Od dwóch lat Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej współpracuje z Panem Pawłem Musiałowskim, trenerem biznesu z Fundacji Aksjomat. Jego szkolenia zawsze są pełne wartościowego przekazu i pasji, ale też humoru i charyzmy. Pan Paweł świetnie dopasował się do wymagań naszego środowiska, czyniąc swoje wystąpienia ciekawymi i bardzo praktycznymi. Szkolił naszych współpracowników z różnych tematów i zagadnień, zawsze trzymając się założeń i wpisując w oczekiwania. Z pewnością możemy polecić Pana Pawła Musiałowskiego jako wykonawcę usług szkoleniowych."

Beata Stepanow
Prezes Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej

"Wykładowca, Paweł Musiałowski, wykazał się pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Zagadnienia były przekazywane szczegółowo, a prowadzący z dużą uwagą odpowiadał na pytania uczestników. Jesteśmy zadowoleni z poziomu reprezentowanego przez Trenera. Na szczególną uwagę zasługuje także komunikatywność i otwartość pracowników firmy, oraz ogromne ich zaangażowanie w spełnianie oczekiwań klienta."

Katarzyna Dwornikiewicz
KADES SYSTEMS

"Webinar, a następnie szkolenia dotyczące różnic międzypokoleniowych w zarządzaniu był przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym dopasowanym do naszych potrzeb i w świetnej atmosferze. Pozwoliło to osiągnąć zaangażowanie uczestników nie tylko na etapie szkolenia, ale również wdrażania w życie zdobytej wiedzy i umiejętności."

Magdalena Piękosz
Dyrektor personalny w Saint-Gobein Polska